Hakkımızda

Yaklaşık 30 yılı aşkın süredir,tedarik zinciri tarafında başarı ile hizmet vermiş olduğumuz sektörde üç yıl önce üretim tesislerimizin devreye alınması ile birlikte KRESS ELEKTRONİK  olarak TANQ markasını tüketicilerin beğenisine sunabilmenin heyecanını yaşamaktayız.

Kress Elektronik markası olan TanQ kullanıcılarının kendilerine daha fazla zaman ayırması için teknolojik ve inovatif ürünler sunmayı hedeflemektedir.

Endüstri 4.0 eko sistemine ayak uyduran, esneklik hız verimlilik ve sürdürülebilirlik ilkelerini temel hedefler haline getiren TanQ, üretim pazarlama satış ve satış sonrası ile elektrikli ev aletleri pazarında fark yaratmayı hedeflemektedir. Tüketici taleplerine ve yararına konsantre olarak başladığımız ürün serüvenimiz, fikir, tasarım, üretime uygunluk aşamaları ile soyuttan somut bir hal almayı ilke edinmiştir.. Üretim aşamasında  ara mamül ve hammadde denetiminden başlayan kontrollerimiz, ürünümüzün üretim anında kontrol, bant sonunda kontrol ve kutu hasar (drop test) kontrollerine kadar devam etmektedir.

Bilhassa satış sonrası servis hizmetlerinde maksimum hizmet anlayışı ile tüketicilerimizin,’’daha kolay,daha mutlu’’ şiarı ile ürünlerini kullanabilmelerini sağlayabilmek en temel ilkemizdir.

Toptan müşteri kanalımızda ise hepimiz için en değerli olan zaman yönetimini en efektif hali ile kullanabilmek adına,devreye almış olduğumuz Mobil uygulamamız sayesinde Türkiye’nin neresinde olur ise olunsun birkaç dakikada sipariş ve lojistik hizmetlerini sağlayabilmekteyiz.

Misyonumuz; Tüm paydaşlarımız ile bu yolculuğumuzda birlikte olabilmektir.

Saygılarımızla….