Hakkımızda

KRESS ELEKTRONİK olarak, tedarik zinciri sektöründe otuz yılı aşkın süredir özveriyle sunmuş olduğumuz hizmetlerin ardından, son üç yılda faaliyete geçirdiğimiz üretim tesislerimizle birlikte TANQ markamızı değerli tüketicilerimizin hizmetine sunmanın gururunu taşımaktayız.

TanQ, Kress Elektronik’in prestijli bir markasıdır ve amacımız; kullanıcılarının hayatlarını daha kaliteli ve verimli kılmak adına en üst düzeyde teknolojik ve yenilikçi ürünler sunmaktır.

Endüstri 4.0’ın getirdiği eko-sistemine hızla adapte olan ve esneklik, hız, verimlilik, sürdürülebilirlik ilkelerini merkezine alan TanQ; üretimden pazarlamaya, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar elektrikli ev aletleri sektöründe benzersiz bir deneyim sunma amacındadır. Başlangıçta tüketici taleplerini ve yararını öncelikli tutarak yola çıktığımız bu ürün serüvenimizde, fikir aşamasından tasarım ve üretime uygunluk süreçlerine kadar her aşamada detaylı bir planlama ve uygulama süreci izlemekteyiz. Üretim sürecimiz, ara mamül ve hammadde denetiminin yanı sıra ürünün üretim anındaki kontrol, bant sonu kontrol ve kutu hasar testleri ile desteklenmektedir.

Satış sonrası hizmetlerimizde ise, “daha kolay, daha mutlu” ilkesiyle hareket ediyor, tüketicilerimize maksimum kalitede servis hizmeti sunmayı temel bir görev biliyoruz.

Toptan müşteri kanalımız için geliştirdiğimiz mobil uygulamamızla, Türkiye’nin dört bir yanından sadece birkaç dakika içinde sipariş ve lojistik hizmetleri sunabilmekteyiz. Bu uygulama, zamanın kıymetini bilen müşterilerimiz için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Misyonumuz, bu yolculukta tüm paydaşlarımızla bir arada, el birliğiyle hareket etmektir.

Saygılarımla,